Одягни вишиванку - свого роду оберіг

Дата: 26.08.2020 09:17

3 18 по 24 серпня з нагоди Дня Незалежності України в Ярославицькій громаді  проходив онлайн конкурс фото- та відеоробіт «Одягни вишиванку – свого роду оберіг».

Така форма заходу спонукала краян навіть в час карантину надихнутись урочистою атмосферою найважливішого свята для української нації та вкотре одягнути святкову вишиванку.

У конкурсі взяли участь семеро учасників. Перемогу в конкурсі здобула Воробчук Ангеліна, почесне друге та третє місце розділили Бондар Оксана та Томко Ірина.

Активну участь у конкурсі брали жителі села Новоукраїнка та Яловичі (Андріюк Алла, Фоміна Валерія та Соломія, Житнікова Яна, Колбасюк Вікторія)

Особливо приємно бачити серед конкурсантів найменших українців та україночок, які вже змалку шанують традиції народної культури.

Учасники відповідально і творчо підійшли до популяризації української вишивки і вражали не лише яскравим національним вбранням, але й оригінальними відеороликами.