Вітаємо переможців І етапу Міжнародного дитячого конкурсу-єднання юних художників «НА ОДНІЙ ХВИЛІ»

Дата: 07.09.2020 13:42

З 1 липня до 24 серпня 2020 року в Ярославицькій громаді  тривав  І етап Міжнародного дитячого конкурсу-єднання «НА ОДНІЙ ХВИЛІ». 26 юних художників малювали плакати, на тему майбутнього своєї країни та миру у світі. В результаті перемогу здобула Ангеліна Сойко, і саме її робота братиме участь в обласному етапі конкурсу. Почесне ІІ місце розділили Богдан Саврацький, Софія Волянюк, Ольга Герасимчук, ІІІ місце отримали Дмитро Саврацький, Лілія Ношкалюк, Тарас Островецький, Валерія Фоміна, Андрій Левчук  та Софія Гнатюк.

Усі учасники отримали грамоти, подяки та призи від Ярославицької сільської ради.

Ми щиро дякуємо усім учасникам за активність, вітаємо переможців та бажаємо нових творчих перемог!!! Ви - найкращі!!!