Місцеві вибори 2020: Ярославицька сільська ТВК оприлюднила офіційні результати

Дата: 16.11.2020 14:11

Відповідно до ч. 1 ст. 269 Виборчого кодексу України Ярославицька сільська територіальна виборча комісія Дубенського району Рівненської області повідомляє, що на підставі заяви кандидата у депутати Ярославицької сільської ради,  Поліщука Дмитра Максимовича, про відмову від балотування в депутати Ярославицької сільської ради в багатомандатному виборчому окрузі №2 за результатами голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року у багатомандатному виборчому окрузі №2 депутатом Ярославицької сільської ради Дубенського району Рівненської області обрано:

ГОЛОТА ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ», 1963 р.н., енергетик, ТОВ «АІС ТІМ» у Житомирському підрозділі торгової марки «Рудь», проживає в с. Новоукраїнка.

На підставі заяви кандидата у депутати Ярославицької сільської ради,  Поліщука Дмитра Максимовича, про відмову від балотування в депутати Ярославицької сільської ради в багатомандатному виборчому окрузі №2, керуючись статтею 206, пунктом один частини першої статті 231, частиною шостою статті 281 Виборчого кодексу України, пунктом 17 постанови Центральної виборчої комісії №432 від 28.10.2020 року «Про Роз’яснення щодо окремих питань організації підготовки та проведення повторного голосування з виборів депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч), сільського, селищного, міського голови», Ярославицька сільська територіальна виборча комісія Дубенського  району Рівненської області постановляє: скасувати повторне голосування з виборів депутатів Ярославицької сільської ради Дубенського району Рівненської області у багатомандатному виборчому окрузі №2, що було призначене на неділю, 22 листопада 2020 року, постановою №25 від 04.11.2020 року Ярославицької сільської територіальної виборчої комісії Дубенського району Рівненської області.