І етап обласного конкурсу з тканепластики "Оксамитовий рай"

Дата: 18.12.2020 14:20

В Ярославицькій громаді відбувся І етап обласного конкурсу з тканепластики "Оксамитовий рай". У конкурсі взяли участь 18 учнів закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

Враховуючи підсумки журі:

Переможцями І етапу конкурсу  у трьох вікових категоріях стали:

І (молодша ) - від 6 до 9 років:

Розділ об’ємна тканепластика

І місце – Дроздюк Поліна, учениця Великогородницької філії Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Мітлош М.Є.)

Розділ печворк (клаптикове шиття)

І місце Лук’янчук Маргарита, учениця Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Якобчук Л.А.)

Розділ аплікація з тканини

І місце – Остапюк Аліна, учениця Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Бацюсь З.В.)

ІІ місце – Басик Денис, учень Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Грушко Л.О.)

ІІІ місце – Новацька Соломія, учениця Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Волянюк Е.О.)

ІІІ місце – Костюкович Дарина, учениця Великогородницької філії Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Докай В.В.)

Розділ м’яка іграшка

І місце – Солтисюк Іванна, учениця Великогородницької філії Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Ковальчук О.А.)

ІІ місце – Дроздюк Адам, учень Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Грушко Л.О.)

Розділ штучні квіти з тканини

ІІ місце – Поліщук Єлизавета, учениця Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Грушко Л.О.)

ІІ (середня ) вікова категорія - від 10 до 13 років:

Розділ штучні квіти з тканини

І місце – Мельничук Іванна, учениця Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Косінчук С.О.)

ІІ місце – Мужичук Кароліна та Гільова Оксана, учениці Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Косінчук С.О.)

Розділ народна лялька

І місце – Новосад Станіслав, учень Боремецької філії І-ІІ ступенів Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Посільська Т.А.)

ІІ місце – Новацький Андрій, учень Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Прядунець В.А.)

ІІ місце – Кучерук Анастасія, учениця Боремецької філії І-ІІ ступенів Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Посільська Т.А.)

Розділ вишивка стрічкою

І місце – Смоленг Дарина, учениця Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Косінчук С.О.)

Розділ м’яка іграшка

І місце – Дроздюк Софія, учениця Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Косінчук С.О.)

ІІІ (старша ) вікова категорія - від 14 до 17  років:

Розділ народна лялька

І місце – Гережун Ірина, учениця Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Прядунець В.А.)

Розділ об’ємна тканепластика

І місце – Колбасюк Вікторія, учениця Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області; (керівник Косінчук С.О.)

Переможці кожного розділу у кожній віковій категорії рекомендовані для участі в обласному етапі конкурсу з тканепластики «Оксамитовий рай» серед учнів закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти.

Бажаємо переможцям, учасникам та їх наставникам наснаги, енергії та нових творчих ідей!