ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА /АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В МЕЖАХ ЗАКУПІВЛІ UA-2021-03-19-009351-c

Дата: 22.03.2021 15:03

Замовник: Ярославицька сільська рада Млинівського району Рівненської області.

Код ЄДРПОУ: 04386901

Найменування предмета закупівлі: ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо (Газ вуглеводний скраплений паливний марки СПБТ).

Вид процедури: відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-19-009351-c

Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 78 000,00 UAH з ПДВ.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: для забезпечення господарської діяльності планується закупити у 2021 році газ скраплений по талонах (бланках-дозволах, скретч-картках). Газ скраплений за своїми технічними та якісними показниками повинно відповідати вимогам ДСТУ EN 589:2017 та вимогам якості (мають бути дотримані міжнародні стандарти), які підтверджуються сертифікатами (паспортами, аналізами) якості. Обґрунтування розміру бюджетного призначення Розмір бюджетного призначення на закупівлю газу скрапленого за передбачений Кошторисом Ярославицької сільської ради на 2021 рік.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: для визначення очікуваної вартості предмету закупівлі було проведено аналіз витрат газу впродовж 2020 року та згідно доведених кошторисних призначень на 2021 рік розраховано орієнтовний обсяг закупівлі газу скрапленого. Для визначення очікуваної вартості закупівлі на момент її оголошення проаналізовано дані середньої вартості на території Рівненської та Волинської областей шляхом отримання даної інформації із мережі Інтренет, що міститься у вільному доступі.