УВАГА! ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Дата: 31.03.2021 21:20

З 01.04.2021, згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 1596 від 30.07.1999 Про затвердження Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, допомога на поховання, сума пенсії, грошової допомоги, недоотримані у зв’язку із смертю одержувача, пенсія, грошова допомога в разі виїзду одержувача на постійне місце проживання за кордон виплачуються органами Пенсійного фонду шляхом зарахування на поточний рахунок одержувача (особи, яка має право на отримання виплат у зв’язку із його смертю) в уповноваженому банку.

У разі відсутності в одержувача поточного рахунка такі виплати можуть проводитися органами Пенсійного фонду шляхом переказу коштів одержувачу без відкриття рахунка через банк, який є уповноваженим на провадження розрахунково-касових операцій з коштами Пенсійного фонду України, визначений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 січня 2004 р. № 25 "Про визначення уповноваженого банку, який провадить розрахунково-касові операції з коштами Пенсійного фонду України" .