ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА /АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В МЕЖАХ ЗАКУПІВЛІ UA-2021-04-16-006475-b

Дата: 20.04.2021 09:36

Замовник: Ярославицька сільська рада Млинівського району Рівненської області.

Код ЄДРПОУ: 04386901

Найменування предмета закупівлі: ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення будинку культури в с. Ярославичі вул. Шкільна 20а, Рівненська область).

Вид процедури: cпрощена закупівля.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-16-006475-b

Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 199 000,00 UAH з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в порядку, передбаченому організаційно-розпорядчими документами замовника з урахуванням рішення IV сесії VIII скликання від 04.03.2021 року №107 "Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік"

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі відповідають вимогам ст. 857 ЦК України, з урахуванням нормативно-технічних вимог, визначених законодавством України, а саме:

- роботи, виконані підрядником, мають відповідати умовам договору підряду, а в разі їх відсутності або неповноти - вимогам, що звичайно ставляться до роботи відповідного характеру;

виконані роботи мають відповідати якості, визначеній у договорі підряду, або вимогам, що звичайно ставляться на момент передання її замовникові;

- роботи в межах розумного строку мають бути придатними для використання відповідно до договору підряду або для звичайного використання роботи такого характеру.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до Дефектного акту та аналізування ринкових цін у потенційних учасників та в мережі інтернет.