Відбулось засідання конкурсної комісії на посаду директора Ярославицького ліцею

Дата: 28.04.2021 15:37
Кількість переглядів: 2067

27.04.2021 року в адмінприміщенні Ярославицької сільської ради відбулось засідання конкурсної комісії на посаду директора Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області.

На порядку денному було чотири питання:

1. Про  склад конкурсної комісії та розподіл функціональних обов’язків.

2. Про розгляд Положення  про організацію та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

3. Про порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області .

4. Про затвердження тестових завдань та ситуаційного завдання .

За рішенням членів конкурсної комісії головою конкурсної комісії обрали Пруднікова Леоніда Анатолійовича, сілького голову Ярославицької сільської ради, заступника голови конкурсної комісії – Прядунець Валентину Анастасіївну, голову міжшкільної методичної ради закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради, секретаря конкурсної комісії – Афонікову Ніну Василівну – в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціальної політики Ярославицької сільської ради. За підсумками засідання конкурсної комісії було оформлено Протокол № 1(додається).