Відбулось засідання конкурсної комісії на посаду директора Ярославицького ліцею

Дата: 10.08.2021 14:25

09.08.2021 року в адмінприміщенні Ярославицької сільської ради відбулось засідання конкурсної комісії на посаду директора Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області.

На порядку денному було два питання:

1. Про розгляд документів кандидатів на посаду директора Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області.
  2. Про графік роботи конкурсної комісії при проведенні конкурсу на заміщення вакантної посади директора Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області.

За рішенням членів конкурсної комісії було прийнято рішення про допущення до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області Щепанську Ірину Олексіївну. Конкурс відбудеться 12.08.2021 року.

За підсумками засідання конкурсної комісії було оформлено Протокол № 4(додається).