ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА /АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В МЕЖАХ ЗАКУПІВЛІ UA-2021-09-20-012662-b

Дата: 22.09.2021 11:50

Замовник: Ярославицька сільська рада Млинівського району Рівненської області.

Код ЄДРПОУ: 04386901

Найменування предмета закупівлі: ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт з утеплення фасаду Ярославицького ліцею (будівля навчального закладу) по вул. Шкільна,30 в с. Ярославичі Млинівського району, Рівненської області).

Вид процедури: відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-20-012662-b

Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 2 835 726 грн з ПДВ.

1. Обґрунтування доцільності закупівлі: проведення капітального ремонту з утеплення фасаду будівлі Ярославицького ліцею за адресою Рівненська обл., Млинівський р-н, с. Ярославичі, вул. Шкільна,30 здійснюється на підставі Рішення сесії Ярославицької сільської ради від 24.12.2020 р. №71 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Ярославицької сільської ради на 2021-2023 роки»; проведеного технічного обстеження будівлі ліцею та дефектного акту на капітальний ремонт.

2. Обґрунтування обсягів закупівлі: обсяги закупівлі визначені відповідно до розробленої кошторисної документації

3. Обґрунтування якісних характеристик закупівлі: якісні характеристики зазначені в кошторисній документації предмета закупівлі підрядною організацією відповідно до вимог ДСТУ Б.Д.1.1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва».

4. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі: очікувана вартість предмета закупівлі визначена в зведеному кошторисному розрахунку вартості об’єкта будівництва відповідно «Експертному звіту (позитивному) щодо розгляду проектної документації на будівництво за робочим проектом «Капітальний ремонт з утеплення фасаду Ярославицького ліцею (будівля навчального закладу) по вул. Шкільна,30 в с. Ярославичі Млинівського району, Рівненської області».