Рекомендації міжшкільного методичного об’єднання вчителів  початкових класів, вихователів дошкільного підрозділу та групи продовженого дня закладів  загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради від 27.08.2021р.

Дата: 15.12.2021 15:47

1.Своєчасно вивчати  нормативні документи.
2.Працювати над підвищенням своєї професійної компетентності  як вчителя початкових класів,використовувати навчальні матеріали,розміщені на освітніх платформах,сайтах,враховуючи авторські права щодо володіння методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями.
3. Вчителям  систематично обмінюватися досвідом щодо  оцінювання результатів навчання учнів, досконало опрацювати Наказ МОН від 13.07.2021 № 813 “Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти”
4.  Систематично проводити роботу з батьками щодо особливостей оцінювання результатів навчання учнів та процесу їх досягнення.
5.Рекомендовано підготуватися до роботи в умовах карантинних обмежень,удосконалювати свої вміння користуватися технологіями дистанційного навчання для реалізації індивідуальної освітньої траєкторії учнів.
6.Слідкувати за новинками методичної літератури.