ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА /АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В МЕЖАХ ЗАКУПІВЛІ UA-2021-12-20-004390-c

Дата: 21.12.2021 14:54

Замовник: Ярославицька сільська рада Дубенського району Рівненської області.

Код ЄДРПОУ: 04386901

Найменування предмета закупівлі: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А92, дизельне паливо).

Вид процедури: відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-20-004390-c

Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 468 000,00 UAH з ПДВ.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: для забезпечення господарської діяльності планується закупити у 2022 році бензин А92 та дизельне паливо (бланках-дозволах, скретч-картках).

Обґрунтування розміру бюджетного призначення Розмір бюджетного призначення на закупівлю бензину А92 та дизельного палива за передбачений Кошторисом Ярославицької сільської ради на 2022 рік.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: для визначення очікуваної вартості предмету закупівлі було проведено аналіз витрат палива впродовж 2021 року та згідно кошторисних призначень на 2022 рік розраховано орієнтовний обсяг закупівлі бензину А92 та дизельного палива. Для визначення очікуваної вартості закупівлі на момент її оголошення проаналізовано дані середньої вартості на території Рівненської та Волинської областей шляхом отримання даної інформації із мережі Інтренет, що міститься у вільному доступі.