Учні Новоукраїнського ліцею стали переможцями обласного конкурсу "Поліська Січ"

Дата: 24.12.2021 13:39

В області підбили підсумки  фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ». Серед його переможців – представники Ярославицької ТГ.

Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ» проводять щорічно восени для формування національної свідомості учнівської молоді засобами мистецтва,  популяризації вітчизняної патріотичної пісні, вшанування пам’яті героїв минулого та сучасності.

Організатори – управління освіти і науки Рівненської ОДА та навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області – визначають переможців у різних вікових групах і за кількісною характеристикою колективів.

Відповідно до листа Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних
закладів у Рівненській області №01-15/127 /05 від 15.11.2021 "Про підсумки обласного конкурсу патріотичної пісні
«Поліська Січ»" у старшій віковій категорії (15-18 років) переможцями визнано Колбасюк Вікторію та Мельничука Дмитра, учнів Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради, які посіли почесне ІІІ місце.

Вітаємо переможців та наставника! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та перемог!