У Ярославицькій сільській раді визначили переможців конкурсу учнівської творчості

Дата: 24.12.2021 13:42

У відділі освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціальної політики відбулося підведення підсумків ІІ етапу ХХІ  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося, ж брати мої».

У конкурсі взяли участь 6 учасників у двох номінаціях з 2 закладів освіти Ярославицької сільської ради.

У підсумку, переможцями стали:

у номінації «Образотворче мистецтво»:

І місце – Мельничук Іванна, учениця Новоукраїнського ліцею  (керівник С.Косінчук);

ІІ місце – Фоміна Валерія, учениця Новоукраїнського ліцею  (керівник С.Косінчук);

ІІ місце – Прокопчук Олександра, учениця Новоукраїнського ліцею (керівник С.Косінчук);

ІІІ місце – Гільов Максим, учень Новоукраїнського ліцею  (керівник –Л.Грушко).

у номінації «декоративно-прикладне мистецтво»:

І місце – Ткачук Валерія та Василець Богдана, учениці Ярославицького ліцею  (керівник З.Савич);

Роботи переможців Мельничук Іванни - номінація «образотворче мистецтво» та Ткачук Валерії і Василець Богдани - номінація «декоративно-прикладне мистецтво"  рекомендовано до участі в ІІІ етапі (обласному), що проходитиме -  з 4 січня 2022 р.

Усі учасники будуть нагороджені грамотами Ярославицької сільської ради.