ФК "Тріумф" на вершині!

Дата: 18.01.2022 11:12

15-16 січня відбулися матчі третього туру Чемпіонату Острожецької ТГ з міні-футболу.
За підсумками туру команда "Тріумф" (Ярославичі-Городниця) залишається на вершині турнірної  таблиці, маючи максимальні здобутки!

Черговим суперником нашої команди був ФК "Olam-Kesef Junior" (Острожець). Незважаючи на те, що за дану команду виступають юні футболісти, вони відзначились першими, тому початок гри був не на нашу користь. Але згодом все стало на свої місця, адже рівень виконавців нашої команди (на даний момент) вищий. Підсумок гри 13:1 на користь "Тріумфу".
  В подальшому на наш колектив чекають складні суперники, тому поєдинки обіцяють бути захоплюючі та непередбачувані. Запрошуємо наших вболівальників підтримати хлопців у цих складних матчах! Наступну гру наша команда проведе проти ФК "Борбин".

Результати матчів.
3 тур.