Учні Новоукраїнського ліцею відзначилися у обласних конкурсах

Дата: 01.02.2022 16:34

В грудні 2021 року в комунальному закладі «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбувся обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та обласний етап виставки-конкурсу «Український сувенір». Учні Новоукраїнського ліцею взяли активну участь у даних виставках.

Згідно наказу КЗ «Станція юних натуралістів» №04 від 28.01.2022 року у м. Рівне, журі прийняло рішення:

1. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» за високий рівень виконання робіт та відправити їх роботи на Всеукраїнську виставку у м. Київ:

за напрямом  «Новорічний вінок»:

МЕЛЬНИЧУК Тетяну, вихованку гуртка «Юні дослідники біорізноманіття» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, ученицю 9 класу Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району за роботу «Різдвяне диво» (керівник ПРЯДУНЕЦЬ Валентина)

за напрямом «Стилізована ялинка»:

КОЛБАСЮК Вікторію, ученицю 11 класу, вихованку гуртка «Креативне рукоділля» Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району (керівник ТРОХИМЮК Марія);

ЯРМОЩУК Анастасію, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Юний краєзнавець» Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району (керівник КОСІНЧУК Світлана);

МОРОЗОВУ Амелію, вихованку гуртка «Юні дослідники біорізноманіття» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ПРЯДУНЕЦЬ Валентина)

за напрямом «Новорічна композиція»:

ЖИТНІКОВУ Катерину, ученицю 11 класу, вихованку гуртка «Креативне рукоділля» Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району (керівник ТРОХИМЮК Марія);

за напрямом «Новорічний букет»:

МЕЛЬНИЧУК Іванну, КОЗИРУ Ольгу, ДОРОШ Анастасію, ЛЕЩУК Софію, ГІЛЬОВУ Оксану, учениць 7 класу, вихованок гуртка «Юний краєзнавець» Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району (керівник КОСІНЧУК Світлана);

за напрямом «Новорічний вінок»:

МЕЛЬНИЧУКА Дмитра, учня 11 класу, вихованця гуртка «Юні дослідники біорізноманіття» Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району (керівник ПРЯДУНЕЦЬ Валентина)

за напрямом «Новорічний подарунок»:

МУЖИЧУК Кароліну, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Юний краєзнавець» Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району (керівник КОСІНЧУК Світлана);

КУХНОВЦЯ Станіслава, вихованця гуртка «Юні дослідники біорізноманіття» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ПРЯДУНЕЦЬ Валентина);

МЕЛЬНИЧУК Іванну, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Юний краєзнавець» Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району (керівник КОСІНЧУК Світлана);

Згідно наказу КЗ «Станція юних натуралістів» №03 від 27.01.2022 року

1. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» за високий рівень виконання робіт, поданих на виставку та відправити їх роботи на Всеукраїнську виставку у м. Київ:

ЯРМОЩУК Анастасію, вихованку гуртка «Юні дослідники біорізноманіття» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, ученицю 9 класу Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району за роботу «Грайливі курочки» (керівник ПРЯДУНЕЦЬ Валентина)

2. Нагородити дипломом  комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення у з роботах:

ВОЙТОВИЧ Діану, ученицю 9 класу Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району (керівники ПРЯДУНЕЦЬ Валентина, ТРОХИМЮК Марія).