ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 14.02.2022 12:35

Відповідно до статті 13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 1 Закону України "Про звернення громадян", Рішення сесії Ярославицької сільської ради №492 від 21 грудня 2021 року «Про проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про пониження ступеня та перейменування Боремецької філії І-ІІ ступенів Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району Рівненської області»», враховуючи протокол №1 громадського обговорення на тему: «Пониження ступеня Боремецької філії І-ІІ ступенів Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району Рівненської області до І ступеня з 01 вересня 2022 року», повідомляємо, що 21 січня 2022 року о 10 годині в приміщенні Боремецької філії І-ІІ ступенів Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради за адресою: с. Боремець, вул. Молодіжна, буд. 23 відбулось громадське обговорення на тему: «Пониження ступеня Боремецької філії І-ІІ ступенів Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району Рівненської області до І ступеня з 01 вересня 2022 року».

У даному громадському обговоренні, яке відбулось з дотриманням  протиепідемічних заходів, брали участь: голова Ярославицької сільської ради – Леонід Прудніков, секретар Ярославицької сільської ради – Андріюк А.А., депутати сільської ради – Біньковська І.М., Ляцевич О.І., член виконавчого комітету – Зінчук Т.В., завідувач Боремецької філії – Булік М.Ф., педагогічні працівники, обслуговуючий персонал, батьки учнів Боремецької філії І-ІІ ступенів.

Під час проведення громадського обговорення  учасники підтримали даний проєкт рішення, оскільки:

1) аналіз демографічної ситуації показує низький рівень народжуваності за останні 6 років на території обслуговування, закріпленій за Боремецькою філією І-ІІ ступенів:

2016 рік – 5 дітей, 2017 рік – 4 дитини, 2018 рік – 4 дитини, 2019 рік – 3 дитини, 2020 рік – 3 дитини, 2021 рік – 2 дитини;

2) фактична кількість учнів у філії становить:

1 кл. – 2 учні, 2кл. – 4 учні, 3 кл. – 2 учні, 4 кл. – 4 учні,  5 кл. – 3 учні, 7 кл. – 3 учні, 8 кл. – 2 учні; 6 і 9 класи – відсутні. Всього – 20 учнів.

Учні 1-4 класів навчаються у класах-комплектах, учні 5-9 класів здобувають освіту за індивідуальною формою (педагогічний патронаж).

У філії працює 11 вчителів, з них 8 – основні працівники, 2 – внутрішні сумісники, 1 – зовнішній сумісник. А також 4,75 одиниць обслуговуючого персоналу: 1 - машиніст котельні постійний, 2 - машиністи котельні – сезонні, 1 - сторож, 0,75 – прибиральника службових приміщень. Кількість учнів на одного вчителя становить 2 дітей.

Аналіз зазначених даних  вказує на недоцільність утримання Боремецької філії І-ІІ ступенів та необхідність пониження її ступеня.

В ході проведення громадського обговорення інших пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.