Україна - ненька, Україна - мати!

Дата: 04.05.2022 12:38

Україна – ненька, Україна-мати… Цілий Всесвіт знаходиться у цих простих і звичаних, але таких рідних і зрозумілих кожному українцеві словах. Адже ми всі – діти нашої неньки України! І наші вихованці, і батьки наших вихованців є доньками й синами чудової, щедрої, мальовничої України. Тут коріння роду нашого, тут скрізь від Донбасу до Карпат, від Криму до Полісся відчуваємо ми поклик рідної материнської землі Української! До Дня Матері свої найщиріші побажання даруємо тобі – наша Україно-ненька, Україно-мати!

В терміни з 03 по 07 травня 2022 року у місті Києві Українським державним центром позашкільної освіти буде проведено Всеукраїнський творчий арт фестиваль до Дня Матері «Україна-ненька, Україна-мати» (дистанційний формат). Умови та деталі участі на сайті УДЦПО http://surl.li/bxfxi