Онлайн флешмоб до дня Матері

Дата: 05.05.2022 14:49

Кожної другої неділі травня Україна і світ святкують День Матері. Цього року свято припадає на 8 травня.

Запрошуємо Вас взяти участь у зворушливій події – онлайн флешмобі «Моя мама найкраща».

Висловіть яскраво й незабутньо свою любов та вдячність, пригадайте теплоту маминих рук, лікуючі слова співчуття та підтримки, непохитну вірність й самовідданість материнського серця. Привітайте маму, що подарував вам Бог та вшануйте пам’ять тих, хто оберігає нас вже з небес.

Для того щоб стати учасником флешмобу необхідно:

Опублікувати пост з фото вашої мами, або спільне фото з мамою на своїй сторінці в Facebook із теплими словами й привітаннями і вказати хештег #моя_мама_найкраща_2022_Ярославицька_громада

Зображення на фото має чітко вказувати на зв'язок із Україною.

Місце де відбувається фотографування, має бути БЕЗПЕЧНИМ.

Фото не повинно містити сцени війни, насильства, військову техніку, зброю, або її елементи, символіку країни-агресора чи інших неправомірних угрупувань, або будь-яку тематику, що може викликати негативні емоції у глядачів.

І пам’ятаймо, що любов і турбота про своїх найрідніших не повинна обмежуватись одним днем!Фото без опису