Нарада керівників ЗЗСО спільно з представниками Дубенського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

Дата: 09.11.2022 13:00

19 жовтня в Ярославицькій сільській раді відбулася нарада керівників ЗЗСО спільно з представниками Дубенського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області: Іщишиним Б.П., Кукурузою С.Р., Хомицьким Ю.В та головою Ярославицької ТГ Прудніковим Л.А. Під час засідання обговорили:

1. забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на підпорядкованих об’єктах;

2. спільні дії щодо виконання умов Меморандуму про співпрацю між Ярославицькою сільською радою та Дубенським районним управлінням ГУ ДСНС у Рівненській області;

3. створення класів безпеки у підпорядкованих ЗЗСО;

4. проведення аналізу стану виконання приписів органів Держнагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.

В громаді вжито дієві заходи щодо безпечного перебування дітей і працівників шляхом приведення в належний протипожежний стан закладів освіти, зокрема забезпечено достатню кількість вогнегасників, проведено заміри опору ізоляції та перезарядку первинних засобів пожежогасіння, виконано ряд заходів, зазначених у приписах.

Працівниками ДСНС надано дидактичні матеріали для класів безпеки, які планують створити у закладах освіти.Фото без опису