Відбувся відбірковий етап обласного конкурсу "Поліські пересмішники"

Дата: 11.11.2022 14:09

09 листопада 2022 року в закладах загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради було проведено відбірковий етап обласного конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед учнів  навчальних закладів Ярославицької сільської ради (дистанційно).

У конкурсі взяли участь 2 учасники із Ярославицького ліцею та Великогородницької філії Ярославицького ліцею.

За результатами журі:

І місце – Жила Ілля, учень 8 класу Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради  (керівник В.Гережун);

ІІІ місце – Солтисюк Іванна, учениця 4 класу Великогородницької філії Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради (керівник О.Ковальчук).

Вітаємо переможців та керівників і бажаємо нових творчих здобутків!Фото без опису