A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ярославицька громада
Рівненська область, Дубенський район

Відбувся суперфінал спортивних змагань "Краща спортивна громада Рівненщини - 2022"

Дата: 14.11.2022 12:35
Кількість переглядів: 163

13 листопада у м. Рівне команда Ярославицької сільської ради взяла участь у суперфіналі спортивних змагань "Краща спортивна громада 2022 року". Крім ярославчан у потужній боротьбі змагалися команди Вербської, Олександрійської, Городоцької, Полицької та Вирівської сільських рад.

Виграти такі комплексні заходи, які включають в себе 6 видів спорту, досить складно. І, саме в таких комплексних заходах, як ніде, проявляється поняття «команда». Для того, щоб добитися спільної перемоги, ціла команда у всіх видах спорту, працювала, як один механізм. Родзинкою змагань стала наша футбольна команда (Сергій ГузоватийАндрій ГузоватийСергій Мельничук, Олександр Касянчук, Дмитро Воробей, Владислав Бабич , Олександр Гузоватий, Назар Яблонський), яка в запеклій боротьбі посіла І місце. Приємною несподіванкою стало І місце в дартсі - Світлана Бабич. В настільному тенісі наша команда фінішувала третьою (жінки - Світлана Косарук - ІІ місце; чоловіки - Максим Кожара - IV місце). Анатолій Фомін в гирьовому спорті виборов ІІІ місце. За крок до медалей зупинилися Irene Nazarkevych у шашках та Сергій Гордійчук у шахах.

Отож, за підсумками змагань, збірна команда Ярославицької територіальної громади виборола ДРУГЕ загальнокомандне місце.