Поліцейським офіцером громади проведено урок безпеки

Дата: 17.11.2022 14:37

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. Урок безпеки для учнів Ярославицького закладу освіти провів поліцейський офіцер громади Филинюк М.М.. Під час зустрічі Микола Миколайович нагадав дітям  учням 3-4 класу про обов'язки та права пішоходів, пасажирів, вимоги до велосипедистів, під час зустрічі обговорено як вести себе на дорозі і біля неї, де можна грати, а де це небезпечно, і що необхідно робити на вулицях, щоб не потрапити в біду.

Шановні батьки, подбайте про світловідбиваючі елементи на одязі дитини. Адже з наближенням холодної пори року – темно надворі стає все раніше. Флайтери – елементи, що відбивають світло, дозволяють водіям вчасно помітити пішохода і зреагувати відповідно до ситуації.

Дотримання правил дорожнього руху –

це запорука збереження вашого життя і здоров’я.