Відбувся І етап обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Дата: 07.12.2022 11:18

З метою бережливого ставлення до природи та її збереження, залучення дітей до творчої та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь та навичок учнів в Ярославицькій сільській раді 01 грудня 2022 року було проведено І етап обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» серед учнів  закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради (дистанційно).

У конкурсі взяли участь 13 учасників із Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради.

Враховуючи підсумки журі, переможцями визнано:

Номінація «Стилізована ялинка»:

І місце – Новосад Назар, учень 5 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Казкова ялинка»;

ІІ місце – Ковальчук Христина, учениця 4 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Чарівна ялинка».

Номінація «Новорічний букет»:

І місце – Новосад Анастасія, учениця 2 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Новорічний букет».

Номінація «Новорічна композиція»:

І місцеРябущиць Вікторія, учениця 10 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Новорічна мрія»;

ІІ місце – Рябущиць Людмила, учениця 11 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Різдвяний підсвічник»;

ІІІ місце – Посільська Марія, учениця 2 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Корзина миру».

Номінація «Новорічний вінок»:

І місце – Рябущиць Микола, учень 6 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Різдвяний віночок»;

ІІ місце – Посільська Марія, учениця 2 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Новорічний віночок».

Номінація «Сюжетна композиція»:

І місце – вихованці ГПД Ярославицького ліцею, назва роботи – «В гостях у казки».

Номінація «Новорічний подарунок»:

І місцеРябущиць Вікторія, учениця 10 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Домовик»;

ІІ місце – Андріюк Андрій,  учень 1 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Новорічний подарунок»;

ІІІ місце – Чепурко Микита, учень 4 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Новорічна мрія»;

ІІІ місце - Посільська Марія, учениця 2 класу Ярославицького ліцею, назва роботи – «Чарівний черевичок».

Вітаємо переможців та їх керівників і бажаємо успіху в обласному етапі!!!