У Ярославицькій громаді було проведено відлов безпритульних собак

Дата: 14.12.2022 12:13

Бездомні собаки, які так часто викликають в нас жалість і симпатію, можуть становити суттєву небезпеку і загрозу для навколишнього середовища.

Вилов безпритульних собак потрібен для нормальної життєдіяльності суспільства і збереження здоров’я людей.

Він проводиться з метою убезпечити жителів від негативного впливу і ризику. І в першу чергу, в даній зоні ризику знаходяться діти і люди похилого віку.

Виловом бездомних тварин займалися досвідчені та кваліфіковані спеціалісти. Загалом 6 собак були передані співробітникам комунального підприємства. Ці люди знають свою справу і мають належні навички, виявляючи по відношенню до тварин обережність і турботу.

Вилов, транспортування і утримання тварин були проведені згідно з рекомендаціями органів державного ветеринарного нагляду.