Відбувся відбірковий етап етно-фестивалю «Вифлеємська зірка»

Дата: 26.12.2022 11:15

21 грудня 2022 року в Ярославицькій сільській раді було проведено І відбірковий етап етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» (дистанційно) серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

У конкурсі взяли участь 2 дуети та 1 солістка Ярославицький Ліцей Ярославицької сільської ради. За підсумками журі, переможцями визнано:

І місце – дует у складі Михальчук Марти та Дарини, учениць Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради, керівник - Рокош Любов Олегівна;

ІІ місце – дует у складі Михальчук Марти та Кучерук Анастасії, учениць Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради, керівник - Рокош Любов Олегівна;

ІІІ місце – Герасимчук Анастасія, учениця Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради, керівник - Рокош Любов Олегівна.

Вітаємо переможців та бажаємо Марті і Дарині успіху в ІІ етапі конкурсу!Фото без опису