A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ярославицька громада
Рівненська область, Дубенський район

ШАЛЕНІ РОЗГРОМИ ТА ЗАПЕКЛІ НІЧИЇ: П’ЯТИЙ ТУР ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ З МІНІФУТБОЛУ АДФ

Дата: 26.12.2022 11:28
Кількість переглядів: 143

У Луцьку відбувся п’ятий тур зимового чемпіонату Волині з мініфутболу АДФ, в якому ФК «Тріумф» (Ярославичі) та ФК «Фенікс» розтрощили суперників. У решті матчів команди не визначили переможців.
«Тріумф Ярославичі» - «Альянс» (Рожище)
Матч, який подарував найбільше голів у турі, – дванадцять. «Тріумф» з перших хвилин почав відзначатися у воротах суперників. Щоправда, перший тайм не передбачав великого розгрому, завершившись з рахунком 3:1 на користь нашої команди . А ось гольова вечірка від Ярославичів розпочалася у другому таймі. «Альянс» посипався та зумів відповісти лише двома голами наприкінці гри, яка завершилася з рахунком 9:3 на користь «Тріумфа».

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо впевненості у власних силах, перемоги та успіхів.Фото без опису