Переможниця обласного етапу конкурсу "Оксамитовий рай"

Дата: 04.01.2023 12:12

В грудні 2022 року НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИМ ЦЕНТРОМ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ підведено підсумки обласного етапу конкурсу з тканепластики «Оксамитовий рай». Загалом, в оргкомітет конкурсу надійшло понад 342 роботи із закладів загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад усіх районів області у номінаціях: об’ємна тканепластика, аплікація з тканини, штучні квіти з тканини, м’яка іграшка, печворк (клаптикове шиття), вишивка стрічкою, народна лялька.

Відповідно до рішення журі, учениця Новоукраїнський ліцей Олександра СЕГЕДІН у номінації "Об’ємна тканепластика" з роботою "Озеро фламінго" посіла почесне ІІІ місце і буде нагороджена Дипломом Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів у Рівненській області.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ТА НАСТАВНИКА ТА БАЖАЄМО НОВИХ ТВОРЧИХ ІДЕЙ!!!Фото без опису