ЗОЛОТІ ПРИЗЕРИ ПІСЕННОГО КОНКУРСУ!!!

Дата: 08.02.2023 10:12

З 19 грудня 2022 року по 13 січня 2023 року в рамках проєкту «Арт-терапія для дітей війни» Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проводив традиційний обласний конкурс колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА».

У Конкурсі взяли участь учнівські колективи та окремі виконавці закладів освіти Рівненщини віком від 6 до 18 років. Цьогоріч для участі в конкурсі надійшло 80 електронних заявок від переможців відбіркових етапів, які були проведені органами управління освітою територіальних громад, сіл, селищ, міст.
Відповідно до рішення журі переможцями обласного конкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА» визнано:

У першій (молодшій) віковій категорії – від 6 до 10 років, номінація «Ансамблі, гурти, хорові та фольклорні колективи»:
І місце – МИХАЛЬЧУК МАРТА, МИХАЛЬЧУК ДАРИНА, учениці Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району (керівник – Любов Барановська)

Вітаємо переможців та керівника! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та перемог!Фото без опису