Срібна медаль у чемпіонаті Волині

Дата: 08.02.2023 10:13

Після останнього, дев’ятого туру зимового чемпіонату Волині з мініфутболу АДФ нарешті стали відомі призери змагань. Срібну медаль серед 10 команд виборола команда ФК"Тріумф" Ярославичі.

За активну участь у створенні команди варто відмітити Ігор Гузоватий та Георгій Косарук. Спонсорами участі команди у чемпіонаті стали ПП "Агро-Експрес-Сервіс", в особі Сергія Костючко, ТОВ "БІО-МОДУЛЬ" с. В.Городниця, в особі Ігоря Навроцького, сільський голова Леонід Прудніков та Олег Сидорчук (транспорт).

Гравець ФК "Тріумф" Едуард Хрипа став КРАЩИМ ГРАВЦЕМ чемпіонату!

Щиро вітаємо команду у складі: Сергій ГузоватийАндрій Гузоватий, Андрій Ліщишин, Андрій Ткачук, Сергій Вишневський, Павло Ліщук, Дмитро Воробей, Владислав Бабич, Анатолій Заєць, Володимир Третяк, Артем Ступницький, Олег Сидорчук, Едуард Хрипа, Олександр Касянчук

Хлопці, натхнення вам, удачі, наснаги та подальших перемог! Так тримати, чемпіони!