Готуємося до навчального року з новими викликами

Дата: 25.08.2023 12:59

24 серпня 2023 року відбулася нарада.

У нараді взяли участь: голова Ярославицької територіальної громади - Леонід Прудніков, староста Новоукраїнського округу Ярославицької територіальної громади - Анатолій Фомін, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоровя та соціальної політики - Тетяна Зінчук, директор Новоукраїнського ліцею - Юрій Гережун, заступник директора з навчально-виховної роботи Новоукраїнського ліцею - Наталія Левчук, директор Ярославицького ліцею - Ірина Щепанська, заступник директора з навчально-виховної роботи Ярославицького ліцею - Ольга Ляцевич.

У дружньому колі обговорили завдання, які стоять перед закладами загальної середньої освіти в умовах воєнного стану:

- підготовка закладів освіти Ярославицької територіальної громади до початку нового навчального року;

- "освітні втратита " та шляхи їх подолання;

- безпечне та сприятливе освітнє середовище;

- трудові відносини працівників освітньої галузі у період воєнного стану та ін.

"Кожен на своєму напрямку має вжити усіх необхідних заходів для забезпечення якісної освіти та створення безпечних умов для навчанння дітей у новому навчальному році", - зазначила Тетяна Зінчук.

Нарада пройшла в конструктивній атмосфері, присутні отримали відповіді на всі заитання.