ЗАГИНУВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ЛІСАЙЧУК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

Дата: 14.09.2023 08:59

Важка втрата… Трагічна звістка прибула знову до нашої Ярославицької громади.

Зі скорботою та невимовним болем повідомляємо про героїчну загибель Захисника України.

Загинув воїн ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ ЛІСАЙЧУК, житель нашого села Ярославичі, 1986р.н.

Молодий стрілець-снайпер 2 мотопіхотного відділення, 1 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону. Рядовий Олександр був призваний 17 червня 2022 року. Він став на захист України та до останнього подиху боронив рідну землю від російських окупантів, боровся за свободу та незалежність Батьківщини.

Загинув Герой 12 вересня 2023 року, в результаті підриву, виконуючи бойове завдання, щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Вільшана, Куп'янського району Харківської області.

Мужність та героїзм Олександра є прикладом для нас усіх, нагадуючи нам про важливість відстоювати нашу рідну землю.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами.

Навіки пам’ять про Захисника України буде жити у наших серцях та вічним болем залишиться в душах рідних і близьких людей.

Світла та вічна пам’ять Герою!

Слава Україні! Героям Слава!

Про церемонію прощання та чин поховання повідомимо згодом.