ЯРОСЛАВИЦЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗЕМЛЯКА, ВІРНОГО СИНА УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА ЛІСАЙЧУКА.

Дата: 17.09.2023 09:17

Сьогодні 17 вересня жителі Ярославицької громади провели в останню дорогу полеглого захисника – Лісайчука Олександра Анатолійовича, який віддав життя за Незалежність України, свій народ, за своє село, за свою родину.

Загинув Олександр 12 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вільшана, Куп'янського району Харківської області.

Церемонія прощання з воїном Олександром розпочалася біля рідної домівки, опісля чин поховання було продовжено у Свято-Різдво-Богородичному храмі с. Ярославичі.

Під скорботну мелодію духовного оркестру та із усіма військовими почестями, поховали Героя на сільському кладовищі поряд з полеглим Братом-Захисником.

Ніякими словами не втішити батьків Героя, бо в одну мить втратили вони свою надію, свою кровинку, свою підтримку.

Прийміть слова подяки за те, що виховали патріота та справжнього захисника України і нехай Господь Бог допомагає вам перенести біль втрати рідної людини.

Нехай добрий, світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Серце воїна зупинилося, але Герої не вмирають! Вони живуть доти, доки ми про них пам'ятаємо!

Вічна пам'ять і шана Захиснику України .