Привітання із святами

Дата: 01.10.2023 14:32

Шановні жителі громади!

1 жовтня українці святкують одразу декілька дуже важливих свят.

По-перше, сьогодні ми святкуємо одне з найдавніших християнських свят - свято Покрови Пресвятої Богородиці. У цей день шанується наша заступниця - Божа Матір, яка своїм білим покровом вкрила людей від завойовників і врятувала від загибелі.

Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. І, до речі, саме у цей день козаки збирали велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.

І цього року 1 жовтня, ми ще святкуємо День Захисника та Захисниць України та День працівників освіти.

Водночас, жителі сіл Надчиці, Боремець та Зоряне святкують ще й престольний празник.

Бажаємо нехай Пресвята Богородиця береже Вас від нещастя і зла. Нехай буде міцна Ваша віра, чиста душа і щирі молитви. Бажаємо щастя та благополуччя у Ваші домівки і нехай Богородиця пошле Вам  і вашим родинам міцного здоров'я, достатку та миру.