Ще один Герой повертається на вічний спочинок з війни додому.

Дата: 28.10.2023 08:45

Ще один Герой повертається на вічний спочинок з війни додому.

Болюча втрата знову об'єднує нас зібратися разом, вийти на вулиці, щоб стати на коліна перед подвигом та світлою пам'яттю полеглого захисника ШУМІКА ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА.

У понеділок, 30 жовтня 2023 року, до рідної домівки назавжди повертається воїн Олександр Шумік 1982 р.н., який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Навідник 1 штурмового відділення 3 штурмового взводу 6 штурмової роти 2 штурмового батальйону.

Наш герой 10.06.2023 року під час виконання бойового завдання - зник безвісти у Донецькій області, як було повідомлено рідним.

Ніхто не хотів вірити, що наш захисник Олександр загинув, надія була, що повернеться.

У понеділок, 30 жовтня 2023 року, орієнтовно, о 09.30 годині кортеж з тілом Героя буде виїжати з м. Рівне.

10.30 - просимо формувати живий коридор від початку с. Новоукраїнка, далі траурна колона попрямує через рідне для захисника село В.Городницю (орієнтовно 11.00 год.) і до рідної домівки (вул. Привітна 12).

Просимо жителів громади відкласти всі справи, та гідно зустріти захисника по маршруту проїзду траурної колони.

Не забуваймо тих, хто боронить нашу землю і наше життя. Не будьмо байдужі до того, хто віддав своє життя за нас з вами, зустріньмо гідно Героя України.

Світла і вічна пам'ять Герою!

Щирі співчуття родині загиблого Захисника. Сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа загиблого Олександра, знайде вічний спокій....

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам'ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну та кожного з нас!