Дата: 30.10.2023 15:04

ЯРОСЛАВИЦЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗЕМЛЯКА, ВІРНОГО СИНА УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА ШУМІКА.

Сьогодні, 30 жовтня 2023 року зустрічали жителі Ярославицької громади та проводили в останню дорогу полеглого захисника – ШУМІКА Олександра Миколайовича, який віддав життя за Незалежність України.

Останніми осінніми квітами люди встеляли дорогу, якою рухалась похоронна процесія. Небайдужі жителі громади утворювали "живий коридор шани", стаючи навколішки перед труною Захисника. Таким коридором нашого Героя Олександра, проводили до рідненької домівки, де він проживав.

Опісля, жалобна процесія попрямувала до УПЦ Різдво-Пресвятого Богородичного храму с.Городниця, де була звершена заупокійна молитва. Поховали Героя на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями, як захисника, що до останнього подиху боронив Україну від окупанта.

Вклоняємось Герою доземно!

Безмежна шана його подвигу, адже Олександр не зміг залишитися осторонь від страшної біди, що принесли російські нелюди на нашу рідну землю.

Сумуємо разом із сім'єю полеглого Героя, підтримуємо у годину скорботи. Розділяємо горе та гіркоту втрати.

Нехай Бог упокоїть його світлу душу, дасть розраду безутішним рідним та близьким. У нашій пам'яті Олександр назавжди залишиться як мужній, веселий, завжди щирий та справедливий, життєрадісний воїн-герой.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно житимуть в нашій пам’яті.

Вічна Пам’ять і Слава нашому Захиснику Олександру!