Привітання з Днем ракетних військ і артилерії та Днем інженерних військ.

Дата: 03.11.2023 12:45

Сьогодні вітаємо наших героїв зі святом, Днем інженерних військ, ракетних військ і артилерії України.

Інженерні війська одними з перших вступають в бій: прокладають безпечні проходи в мінних полях для просування піхоти та техніки, знешкоджують вибухові пристрої, розчищають дороги від загороджень і завалів, наводять необхідні переправи через водні перешкоди.

Ракетні війська й артилерія відіграють визначну роль у зміцненні обороноздатності держави та захисту України, допомагають знищувати ворога і звільняти наші землі від окупантів.

Від щирого серця бажаємо Вам наші захисники, спокою на кордонах нашої України та абсолютної впевненості у бойовій готовності на будь-який непередбачений випадок. А також бажаємо мужності та рішучості, стійкості та витримки, завзятості та непохитності. Нехай кожна мета життя досягається так само швидко, як досягає своєї мети ракетна установка.

Віримо у вас! Перемога обов'язково буде за нами!