ПСИХОЛОГІЧНЕ НАСИЛЬСТВО – ЦЕ НЕ ОК

Дата: 07.12.2023 11:02

ПСИХОЛОГІЧНЕ НАСИЛЬСТВО – ЦЕ НЕ ОК

• Ідеальних стосунків не існує. Завжди є суперечки, конфлікт інтересів та сварки. Проте, коли людина усвідомлено принижує та знецінює іншу — це ознака психологічного насильства.
  • Психологічне насильство — це маніпуляції, словесні образи, приниження та шантаж. Кривдник чинить насильство зумисне, аби викликати в людини емоційну реакцію та завдати шкоди.
  • Психологічне насильство важче виявити і довести, аніж фізичне, проте воно наносить не меншу шкоду тим, хто поруч.
  • У психологічному насильстві кривдник намагається встановити контроль над життям іншої людини та самоствердитись завдяки цьому. Особливо поширене психологічне насилля насильство в сім’ї.
  • Будь-яке насильство, навіть якщо воно не залишає слідів на тілі, є злочином. Якщо ви страждаєте від насильства, не мовчіть — зверніться по захист та підтримку!
  • Фото без опису