Мешканці громад Млинівщини сплатили до бюджетів 412,7 млн гривень ПДФО

Дата: 15.01.2024 10:20

За підсумками 2023 року з легальних доходів мешканців громад Млинівщини до бюджетів сплачено 412,7 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума перерахованого місцевими працедавцями податку на 115,5 млн гривень.
перевищує показники 2022 року.

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 295,3 млн гривень, що перевищує показники 2022 року на 60,5 млн гривень.

До державного бюджету платники перерахували 117,4 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 55 млн гривень порівняно з аналогічним періодом 2022 року.

Позитивна динаміка сплати податку на доходи фізичних осіб має визначальний вплив на бюджетну стабільність громад. Завдяки постійному росту надходжень ПДФО громади можуть планувати та фінансувати свої видатки на вирішення соціально-економічних питань.

Лише завдяки відповідальній громадянській позиції та патріотизму кожного платника податків країна отримуватиме кошти для фінансування заходів безпеки та оборони, соціальних виплат.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу « InfoTAX »