Ярославицька громада
Рівненська область, Дубенський район

Від погашення податкового боргу надійшло майже 17 млн гривень

Дата: 18.01.2024 10:17
Кількість переглядів: 37

Одним із напрямків роботи органів державної податкової служби є організація роботи з погашення податкового боргу. Цьому питанню приділяється велика увага фахівцями Дубенського відділу по роботі з податковим боргом Головного
управління ДПС у Рівненській області, оскільки узгоджені податкові зобов’язання платників податків повинні надходити до бюджету своєчасно. Станом на перше січня 2024 року рівень податкового боргу до Зведеного бюджету по Дубенському районі склав 69 млн гривень.

Задля зменшення заборгованості до бюджетів усіх рівнів працівниками відділу постійно ведеться відповідна робота. Зокрема, платників інформують про необхідність сплати шляхом направлення податкових вимог. У разі несплати боргу подаються  позовні заяви до суду про стягнення заборгованості, виставляються платіжні інструкції на рахунки боржників в установах банків, застосовуються заходи стягнення боргу передбачені п.95,5 ст.95 ПКУ за рішенням керівника контролюючого органу без рішення суду.

Відповідними заходами стягнення податкового боргу протягом 2023 року забезпечено надходження коштів до Зведеного бюджету в сумі 16,8 млн гривень.
З цієї суми до державного бюджету надійшло 7,8 млн гривень до місцевих скарбниць – 9 млн гривень.

За  рахунок погашення заборгованості по єдиному внеску упродовж січня-грудня 2023 року надійшло 2,9 млн   гривень.

Таких результатів вдалося досягти завдяки комплексному плану дій щодо скорочення податкового боргу. Так, податківці направили боржникам Дубенщини 853 податкових вимоги на суму 69 млн гривень, склали 827 актів опису майна у податкову заставу.  Крім того, подали до суду 139 позовів на суму 14,2 млн гривень про надання дозволу на погашення недоїмки за рахунок стягнення коштів з банківських рахунків та вилучення готівки у боржників, виставили 3139 платіжних інструкцій на рахунки боржників в установах банків по 39 боржникам на суму 19,8 млн гривень.

Сьогодні українців об’єднує одна єдина мета – перемога над ворогом та відновлення рідної України. Але все це неможливо без гідної матеріальної підтримки – своєчасно сплачених податків. Податківці звертаються до платників, які вже допустили виникнення податкового боргу, з пропозицією виявити громадянську відповідальність перед державою та суспільством і здійснити сплату податкових зобов’язань.

 Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу « InfoTAX » 

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь