Понад 480 тис грн транспортного податку сплатили платники Дубенського району

Дата: 26.01.2024 11:31

Упродовж 2023 року до місцевих бюджетів Дубенського району надійшло 484 тис гривень транспортного податку.  Це перевищило надходження цього майнового платежу за січень-грудень 2022 року на 144 тис гривень.

З усієї суми надходжень 327 тис гривень податку сплатили юридичні особи.
     Громадяни – власники елітних автомобілів перерахували 157 тис гривень транспортного платежу.

Нагадаємо, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2023 році – 2512500 грн).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.
     Звертаємо увагу, що 04.12.2023 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.10.2023 № 527 (зареєстрований у Міністерстві юстиції 20.10.2023  за № 1845/40901) (далі – Наказ № 527), яким внесено зміни до форми Податкової
декларації з транспортного податку.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX"