Ярославицька громада
Рівненська область, Дубенський район

Вступ - 2024. Що потрібно знати?

Дата: 31.01.2024 11:31
Кількість переглядів: 77

Фото без опису 

"Основне про національний мультипредметний тест"

     У 2024 році для вступу на бакалаврський (магістерський - для медичних спеціальностей) рівень вищої освіти абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (НМТ). В умовах війни НМТ у компютерній формі - це найоптимальніший варіант проведення вступних іспитів задля забезпечення рівних умов для всіх вступників незалежно від їхнього місця перебування.

     НМТ міститиме чотири блоки завдань, три з яких  - обов'язкові, а четвертий - на вибір вступника. Обов'язкові навчальні предмети - українська мова, математика, історія України, а на вибір - українська література, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія, фізика та географія. Предмет, тестування з якого вступник / вступниця бажає пройти на вибір, він / вона має вказати під час реєстрації для участі у НМТ.

      Модель проведення передбачає, що учасник / учасниця всі чотири предметнрих тести проходитиме в один день: два до перерви та два після неї. На виконання завдань кожного предметного тесту буде відведено по одній годині.

      Після завершення виконання всіх завдань НМТ кожен учасник / кожна учасниця отримає інформацію про кількість набраних ним / нею тестових балів за кожний блок.

     Для конкурсного відбору використовуватимуться результати з кожного предмета, переведені в шкалу 100-200 балів.  Таблиці переведення балів у шкалу 100-200 Міністерство освіти і науки України затвердить завчасно. отже, одразу після тестування учасник / учасниця знатиме не тільки кількість набраних ним / нею тестових балів , а й зможе зорієнтуватися в тому, якими є цого / її результати для вступу. для всіх спеціальностей буде встановлено коефіцієнти до результатів за кожний блок НМТ. Інформація про значення цих коефіцієнтів  міститиметься в Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році.

     Як і минулого року, передбачено проведення основних і додаткових сесій. У додаткових сесіях зможуть узяти участь ті вступники / вступниці, які з поважних причин не пройшли тестування під час основних.

    Тестування відбуватиметься в спеціально обладнаних компютерних аудиторіях закладів освіти - тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ), створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами.

  

 

 

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь