Навіки в нашій пам'яті: відкриття "Алеї Героїв" загиблим воїнам Ярославицької громади!

Дата: 18.03.2024 10:55

Час неможливо зупинити. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення - односельчан, які віддали життя у війні за Україну.

Сьогодні, 18 березня 2024 року відбулося відкриття меморіальних дошок полеглим Героям громади: Лябосі Тарасу Миколайовичу, Шуміку Олександру Миколайовичу, Гаврилюку Юрію Володимировичу, Лісайчуку Михайлу Анатолійовичу, Лісайчуку Олександру Анатолійовичу, Стасюку Юрію Васильовичу, Костюку Віталію Анатолійовичу, Салатюку Віталію Павловичу.

Право відкрити меморіальні дошки було надано рідним полеглих воїнів.

Отець Дмитро Вакулінський, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Ярославичі - освятив меморіальні дошки та з іншими настоятелями храмів, відправили панахиду за загиблими воїнами.

Всі присутні на заході змогли вшанувати пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів .

"Герої житимуть, допоки житиме пам'ять про них, а пам'ятати і шанувати, тих хто віддав за нас із вами життя - це наш святий обов'язок".

Сьогодні минув рік, із дня коли зупинилось серце нашого воїна Лябохи Тараса Миколайовича.

Не кожен зможе, дивлячись смерті в очі, - стояти пліч-о-пліч із побратимами, не боячись за своє життя - рятувати інших та мужньо боротися за свободу своєї країни. А Тарас зумів! Він не боявся ні смерті, нічого, лиш вірив у священну Перемогу.

Та нажаль, йому назавжди залишилось 25...

Наші Герої...Наші Захисники...Наші відважні Воїни... Всі вони героїчно віддали життя за Україну. Ще раз повторюємо, їх подвиг неоціненний. Наші Захисники поклали свою душу і тіло за те, щоб ми жили в незалежній державі.

Не просто кажуть у народі: "Поки нас пам'ятають - ми живі". Не зможемо повернути до життя полеглих Героїв, але можемо зберегти пам'ять про них!

Безмежна шана їх подвигу!

Світла та вічна пам'ять нашим Героям!