Шановні мешканці громади, керівники установ, підпиємств!

Дата: 04.04.2024 15:47

Запрошуємо вас долучитися до низки заходів із прибирання території громади у квітні 2024 року, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій,  навести лад на територіях прилеглих садиб, вулицях, господарських територіях. Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного!

Традиційний весняний місячник благоустрою "За чисте довкілля" розпочинається з початком квітня 2024 року та триватиме до початку         травня  2024 року.  Місячник   оголошується з метою покращення санітарного стану території громади після зими, проведення підготовки до святкування Великодня.

Тож давайте разом наведемо лад та благоустрій на своїх територіях, готуючись до світлого і радісного свята – Великодня.

Виконком сільської ради