XXX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 12.04.2024 14:44

№942 Про затвердження звіту про виконання бюджету Ярославицької сільської територіальної громади за I квартал 2024 року.

Додаток 1 до рішення Ярославицької сільської ради №942 від 04.04.2024 р.

Додаток 2 до рішення Ярославицької сільської ради №942 від 04.04.2024 р.

Додаток 3 до рішення Ярославицької сільської ради №942 від 04.04.2024 р.

Додаток 4 до рішення Ярославицької сільської ради №942 від 04.04.2024 р.

ЗВІТ про виконання місцевого бюджету за I квартал 2024 року.

№943 Про Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам'ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Ярославицької  сільської територіальної громади, здійснення представницьких та інших заходів, вшанування пам'яті загиблих захисників України на 2024 рік.

Додаток 1 до рішення Ярославицької сільської ради №943 від 04.04.2024 р.

№944 Про затвердження Програми надання фінансової підтримки військової частини А1994 на 2024 рік.

№945 Про програму оздоровлення та відпочинку дітей Ярославицької сільської ради на 2024 рік.

№946 Про внесення змін до бюджету Ярославицької сільської територіальної громади на 2024 рік.

№947 Про розгляд заяв

№948 Про розгляд заяв

№949 Про розгляд заяв

№950 Про розгляд заяв

№951 Про розгляд заяв

№952 Про розгляд заяв

№953 Про розгляд заяв

№954 Про розгляд заяв

№955 Про розгляд заяв

№956 Про розгляд заяв

№957 Про розгляд заяв

№958 Про розгляд заяв

№959 Про розгляд заяв

№960 Про розгляд заяв

№961 Про розгляд заяв

№962 Про розгляд заяв

№963 Про розгляд заяв

№964 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства гр.Вавдіюк Світлані Віталіївні.

№965 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства гр.Пашку Миколі Антоновичу.

№966 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд і для ведення особистого селянського господарства гр.Демчук Галині Савівні.

№967 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства гр.Бондарук Євгенії Захарівні.

№968 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  та для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальчук Іванні Олександрівні, Ковальчуку Андрію Васильовичу.

№969 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Андріюку Олександру Сергійовичу.

№970 Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.Андрощук Олені Анатоліївні.

№971 Про укладення договору збереження спадкового майна.

№972 Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (через зміну цільового призначення) ТОВ "Юкрейн Тауер Компані".

№973 Про вилучення з користування земельної ділянки.

№974 Про переукладення договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ПП "Агро-Експрес-Сервіс".

№975 Про укладення договору оренди на не витребувані земельні частки (паї) для ведення товарного сільсько-господарського виробництва з ПП "Агро-Експрес-Сервіс".