-

Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу (курси громадянської та історичної освітньої галузі)

5 клас: предмети / інтегровані курси громадянської та історичної освітньої галузі; 6 – 11 клас: предмети освітньої галузі «Суспільствознавство», курси духовно-морального спрямування

11:48 13.09.2022

Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу (українська мова та література, зарубіжна література)

5 клас: українська мова, інтегрований мовно-літературний курс, українська література, інтегрований курс літератур (української та зарубіжної), зарубіжна література; 6-11 класи: українська мова, українська література, зарубіжна література

11:33 13.09.2022

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ НАВЧАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ РОЗМІЩЕНО У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ

МОН повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.

11:29 13.09.2022