Анкетування серед молоді Рівненської області

КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" проводить анкетування серед молоді "Читання в цифрову епоху". Просимо активну молодь віком 12-35 років взяти участь у соціологічному дослідженні за посиланням: https://forms.gle/rx9XRBgeefKRSfd68.

13:38 02.05.2023

Нарада керівників ЗЗСО спільно з представниками Дубенського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

19 жовтня в Ярославицькій сільській раді відбулася нарада керівників ЗЗСО спільно з представниками Дубенського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області: Іщишиним Б.П., Кукурузою С.Р., Хомицьким Ю.В та головою Ярославицької ТГ Прудніковим Л.А. Під час засідання обговорили:

13:00 09.11.2022

І місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт

Вітаємо Гордійчук Олександру, Москалюк Вікторію, Бочкай Анну, учнів Новоукраїнського ліцею з перемогою у фінальному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Дівчата займаються у гуртку "Юні ентомологи", керівник гуртка - Прядунець Валентина Анастасіївна, прищепила учням любов до рідної землі, до праці. І ще - до дослідництва!

12:57 09.11.2022