XIV чергова сесія 7 скликання

№341 від 27.11 Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік

№343 від 27.11 Про клопотання щодо передачі бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району Рівненської області у комунальну власність Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області

№344 від 27.11 Про розгляд заяв

№345 від 27.11 Про розгляд заяв

№347 від 27.11 Про припинення права користування земельними ділянками ПАТ "Укртелеком"

№348 від 27.11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Саврацькому М.Й.

№349 від 27.11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. П'ясецькій Марії Ярославівні

№350 від 27.11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Токарській Руслані Володимирівні

№351 від 27.11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальчуку Олегу Миколайовичу

№352 від 27.11 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі гр. Іванюк Галині Іванівні

№353 від 27.11 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок

№354 від 27.11 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

№355 від 27.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бадовській Вірі Миколаївні

№356 від 27.11 Про відміну раніше прийнятих рішень сесії сільської ради

№357 від 27.11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бохонюк-Огнєвій Ользі Віталіївні (вдова учасика АТО)

№358 від 27.11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Огнєву Анатолію Віталійовичу (учасик АТО)

№359 від 27.11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Онищуку Ігорю Георгійовичу (учасик АТО)

№360 від 27.11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стельмаху Роману Сергійовичу (учасик АТО)

№361 від 27.11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кузнєцову Володимиру Миколайовичу (учасик АТО)

№362 від 27.11 Про надання в тимчасове користування (на правах оренди) земельної ділянки гр. Мірчук Г.С.

№363 від 27.11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кольченко Ользі Іванівні

№364 від 27.11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ціхоцькому Олексію Петровичу (учасик АТО)

№365 від 27.11