Порядок проведення НМТ

Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту.

10:23 20.05.2022

Вебінари і ВЧИТЕЛЯМ, і УЧНЯМ

Інформація про підготовку до НМТ: Вебінари готували спільно УЦОЯО та  iLean. Гіперпокликання на розклад проведення упродовж ТРАВНЯ - ЛИПНЯ. Вебінари і ВЧИТЕЛЯМ, і УЧНЯМ: https://ilearn.org.ua/page/schedule

09:10 13.05.2022

Опубліковано розклад сесій НМТ

Ще є час готуватися до іспиту, а в додатку 6 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році уміщено таблиці переведення тестових балів національного мультипредметного тесту, комплексного магістерського тесту, магістерського тесту навчальної компетентності до шкали 100-200 (https://mon.gov.ua/.../Poryadok.pryyomu.VO.392-400.05.05...).

09:04 13.05.2022

Вебінар із питань НМТ

Сьогодні, 12.05.2022, о 17:00 буде проведено вебінар із питань НМТ. Нагадування про цей захід у Viber-групах Заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко розповідатиме про всі особливості  НМТ і відповідатиме на найпоширеніші запитання. Вебінар можна буде переглянути на платформі iLearn.org.ua або на YouTube-каналі.

11:32 12.05.2022

Дорожня карта учасника ЗНО-2022: національний мультитест

У зв?язку з бойовими діями на території України у 2022 році замість зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено національний мультипредметний тест (НМТ). Тест проводиться з метою забезпечення прав вступників на рівний доступ до вищої освіти.

08:39 12.05.2022

НЕ МАЄТЕ ДАНИХ ДЛЯ ВХОДУ НА ІНФОРМАЦІЙНУ СТОРІНКУ – МИ ДОПОМОЖЕМО

Якщо протягом лютого-квітня ви створили реєстраційну картку учасника ЗНО, плануєте брати участь у національному мультипредметному тесті, проте досі не знаєте даних для входу на свою Інформаційну сторінку, то з 12 до 19 травня зателефонуйте на спеціальну «гарячу лінію» й дізнайтеся потрібну інформацію.

10:56 11.05.2022

Вебінар для вступників 2022 року

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ ІНФОРМУЄ про ПРОВЕДЕННЯ  ВЕБІНАРУ для ВСТУПНИКІВ 2022 року   НОВІ МОЖЛИВОСТІ ВІД ІLEARN ДЛЯ ВСТУПНИКІВ   Аби випускник 2022 року не лишились сам на сам із НМТ,  мотиваційним листом та іншими новаціями цьогорічної вступної кампанії, «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають на платформі iLearn щоденні безкоштовні вебінари.   Перший вебінар відбудеться вже 12 травня о 17:00 заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко розповідатиме про всі особливості  НМТ і відповідатиме на найпоширеніші запитання. Вебінар можна буде переглянути на платформі iLearn.org.ua або на YouTube-каналі .     більше інформації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

16:46 09.05.2022

НМТ: СПІВПРАЦЯ ВАЖЛИВА

Традиційно учасник/учасниця ЗНО отримував/отримувала сертифікат. Цей документ був обов’язковим для проходження тестувань, а також містив дані для входу на Інформаційну сторінку учасника ЗНО. Саме звідси випускники дізнаються про дату й місце проходження тестувань, отримують свої результати.

12:14 09.05.2022