Новини, оголошення, вітання

22 січня - День Соборності та Свободи України

22 січня в Україні щороку святкують День Соборності. Адже саме на цю дату припадає проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

21:23 21.01.2020

До уваги землевласників та землекористувачів!

У разі посвідчення відповідними правовстановлюючими документами права власності земельними ділянками до 2004 року та відсутності про це відомостей у Державному земельному кадастрі, необхідно розробити технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та внести відомості до Державного земельного кадастру. Це дасть змогу забезпечити належний захист державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, створення сприятливих умов для розвитку територій.

12:26 15.01.2020

Пройди сертифікацію та отримай свій бонус!

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує педагогічних працівників (учителів початкових класів) пройти сертифікацію у 2020 році.

09:07 15.01.2020

Офіційно - НАРОДНИЙ!!!

29 листопада відбулася атестація хорового колективу БК с.Новоукраїнка на присвоєння звання "народний аматорський колектив".

13:25 30.12.2019

Переможці обласного етно-фестивалю з Ярославицької громади

19 грудня в м. Рівне відбувся обласний етап етно-фестивалю "Вифлеємська зірка" серед учнів закладів загальної середньої, середньої та професійно-технічної освіти. Відповідно до Наказу управління освіти Рівненської обласної державної адміністрації від 23 грудня 2019 року визнати переможців та нагородити дипломами управління освіти і науки Рівненської ОДА, у номінації "фольклорні колективи" серед учнів ЗЗСО перемогу здобули кілька колективів, серед яких -  "Вишиванка" Новоукраїнського ліцею.

00:38 29.12.2019

Забезпечення максимально комфортних умов для навчання учнів – пріоритетний напрям розвитку освітньої сфери в Ярославицькій громаді

Впроваджуємо освітній процес в оновлених кабінетах. Всього лиш за кілька місяців в Новоукраїнському ліцеї за кошти місцевого бюджету встановили енергозберігаючі вікна та двері, поміняли підлогу, замінили систему освітлення, зробили ремонт окремих класних кімнат, коридорів та харчоблоку.

15:17 24.12.2019

Перші новорічні ранки – для діток військових!

23 грудня, у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі розпочався сезон новорічно-різдвяних вистав. Першими гостями стали діти учасників антитерористичної операції, Героїв Небесної Сотні зі всієї області, серед запрошених –жителі Ярославицької сільської ради! На діток чекала новорічна дискотека, розважальна програма та вистава.

09:53 24.12.2019